Vyhľadávanie

Kategórie produktov

Odporúčaný produkt

Certifikáty

Tento e-shop je certifikovaný.

Platba kartou

Verified by VISA Verofied by Master Card
VISA Master Card Diners Club

Doprava

Tovar štandardne doručujeme na území Slovenskej a Českej republiky.

Možnosti dopravy a platby pre Slovensko

1) Osobný odber

- je možné uskutočniť na adrese prevádzkovateľa internetového obchodu. Pri osobnom odbere je nutné tovar uhradiť vopred na bankový účet !

2) Doprava Slovenskou poštou

posta

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,40 EUR ( dodanie 1 - 2 pracovné dni odo dňa expedovania tovaru )

Po vyexpedovaní objednávky obdržíte prostredníctvom e-mailu správu s podacím číslom Vašej zásielky a odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Štandardne sú listové zásielky menších rozmerov sú doručované poštovým doručovateľom na Vašu adresu. Ak Vás na adrese nezastihne, zásielka bude uložená na príslušnej pobočke slovenskej pošty, ktorá prislúcha ku Vašej adrese. V schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) Zásielka býva na pošte uložená k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní. Platba za zásielku je realizovaná v hotovosti doručovateľovi, prípadne priamo v okienku slovenskej pošty.     

Tovar z kategórie "Autodoplnky" = 4,50 EUR                                                                               (Tovar ako gumové rohože, vaničky do kufra, deflektory a iné typy autodoplnkov, ktoré majú väčšie  rozmery, alebo väčšiu váhu zasielame automaticky kuriérskou službou aj v prípade ak si zvolíte spôsob dopravy slovenskou poštou. )                  

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,20 EUR ( dodanie 1 - 2 pracovné dni odo dňa expedovania )

Vaša objednávka je odoslaná po pripísaní platby na náš bankový účet ako doporučená listová zásielka. Zásielky menších rozmerov sú doručované poštovým doručovateľom na Vašu adresu. Ak Vás na adrese nezastihne, zásielka bude uložená na príslušnej pobočke slovenskej pošty, ktorá prislúcha ku Vašej adrese. V schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) Zásielka býva na pošte uložená k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní. Zásielka Vám bude vydané až po podpísaní prijatia zásielky doručovateľovi, prípadne priamo v okienku slovenskej pošty.         

Tovar z kategórie "Autodoplnky" = 3 EUR

Všetky uvedene ceny dopravy zahŕňajú aj balné.

3) Doprava kuriérskou službou GLS:Kuriér GLS

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR
Doručenie na druhý deň od odoslania tovaru  (cena zahŕňa aj poistenie).

Vo Vašej objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, nakoľko Vás kuriér bude v deň doručovania kontaktovať. Po vyexpedovaní zásielky Vám v deň odoslanie príde e-mailom aj notifikačná správa s odkazom na sledovanie zásielky. Platbu za zásielku môžete realizovať v hotovosti, prípadne platobnou kartou priamo kuriérovi.

Pri objednávke tovaru nad 79 Eur doprava ZDARMA!

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR
Doručenie na druhý deň od odoslania tovaru  (cena zahŕňa aj poistenie)

Vo Vašej objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, nakoľko Vás kuriér bude v deň doručovania kontaktovať. Zásielka bude expedovaná až po pripísaní platby na náš bankový účet. Po vyexpedovaní zásielky Vám v deň odoslanie príde e-mailom aj notifikačná správa s odkazom na sledovanie zásielky. Zásielka Vám bude vydaná na základe podpísania prijatia zásielky kuriérovi.
     
Pri objednávke tovaru nad 79 Eur doprava ZDARMA!

Všetky uvedene ceny dopravy zahŕňajú aj balné.

Výhody doručovania zásielok kuriérskou službou GLS:

- Objednaný tovar je poistený v plnej výške jeho hodnoty.
- Doručenie do 24 hodín od dňa expedovania.
- Doručenie ku Vám domov alebo do práce.                                                                  
- Oznámenie o doručovaní zásielky prostredníctvom SMS správy v deň dodania s uvedením telefonického kontaktu priamo na kuriéra.
- V prípade prvého neúspešného doručenia zásielky, GLS vráti balík do regionálneho depa a v ďalších dňoch vykoná druhý a tretí pokus o jeho doručenie.
- Možnosť platby platobnými kartami priamo o kuriéra. Akceptované sú všetky druhy platobných kariet ako aj bezkontaktné.

Zákaznícky servis je tu pre vás od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 18.00.
+421 45 52 42 500* alebo 18 585*                                                                  

 

Možnosti dopravy a platby pre Českú republiku

1) Doprava Slovenskou poštou:

Tento variant je možný len v prípade platby vopred na účet:
Doručenie 1. triedou = 5 EUR  (tovar je zaslaný doporučene)                                                        Tovar z kategórie "Autodoplnky" = 10 EUR 

Doručenie 2. triedou = 4 EUR (tovar je zaslaný doporučene)                                         
Tovar z kategórie "Autodoplnky" = 9 EUR

 

Autopríslušenstvo na Pricemania.sk - Porovnanie cien | LCD TV, LED TV, notebooky, digitálne zrkadlovky S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners

Poznámka: Všetky ceny sú uvedené s 20% DPH.