Vyhľadávanie

Kategórie produktov

Odporúčaný produkt

Certifikáty

Tento e-shop je certifikovaný.

Platba kartou

Verified by VISA Verofied by Master Card
VISA Master Card Diners Club

O firme

 

Naša firma: Marián Lachký S-world, ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.s-world.sk, spustila svoju obchodnú činnosť dňa 3.1.2008.

V danom čase, tým že sa internet stával populárnejším a dostupnejším medzi užívateľmi a taktiež narastal záujem o nakupovanie online sme vytvorili prehľadný elektronický obchod so zameraním na novinky zo sveta elekronických produktov, auto hi-fi multimédií, gadgetov, zábavných produktov a iného.

Vzhľadom na uponáhlanosť doby a pracovnú vyťaženosť bolo našim zámerom užívateľom ušetriť čas a energiu pri zdĺhavom prezeraní regálov v obchodných centrách a predajniach. Na základe prehlbujúceho záujmu o nami ponúkaný tovar sa postupne ponuka rozrastala a pribúdali nové kategórie tovarov, najmä v závislosti od dopytu zo strany zákazníkov.

V súčasnosti v našej ponuke nájdete sortiment z rôznych kategórií. Našou kľúčovou špecializáciou je najmä predaj príslušenstva pre mobilné telefóny, smartfóny, tablet a multimediálne zariadenia, predaj auto hi-fi príslušenstva,  autodoplnkov, ekologických produktov a produktov zameraných na šetrenie energií.

Za viac ako 10 rokov nášho fungovania bolo vybavených tisíce objednávok a potešených množstvo zákazníkov. Tovar sa snažíme expedovať v čo najkratšom možnom čase od zadania objednávky. Zásielky posielame vždy bezpečne zabalené, aby nedošlo k poškodeniu tovaru počas expedovania. O doručovanie sa stará slovenská pošta a kuriérska služba GLS, DHL.

Bližšie k jednotlivým kategóriam:

Auto doplnky - kľúčovým a najdopytovanejším sortimentom sa stali najmä presné gumové rohože do automobilov, ktoré Vám vieme ponúknuť od rôznych výrobcov, v rôznych prevedeniach. Plastové a gumené vaničky do kufrov vozidiel, deflektory - protiprievanové ofuky, nerezové kryty prahov, dverí, kryty kapoty. Univerzálne autopoťahy, či kvalitné stierače od známych značiek Bosch, Heyner. 

Auto Hi-FI príslušenstvo – najpestrejšia ponuka patrí redukčným vymedzovacím rámikom pre montáž autorádií, iso redukciám, auto anténam a príslušenstvu. Ak ste v našej ponuke nenašli práve to čo hľadáta, neváhajte nás kontaktovať, pokúsime sa Vám dodať požadovaný druh tovaru.

Príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety – za posledné roky sa naša ponuka rozšírila o tisíce nových položiek pre rôzne značky a modelové rady mobilných telefónov a tabletov. Ponúkame Vám širokú škálu príslušenstva, ochranných obalov, puzdier, krytov, fólií, temperovaných skiel a iného. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi v tuzemsku i v zahraničí. Na sklade držíme množstvo príslušenstva, stačí si vybrať :) V prípade, že ste v našej ponuke nenašli príslušenstvo pre Vaše mobilné zariadenie, či tablet, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Pokúsime sa Vám zaobstarať poždovaný druh tovaru.

 Ak ste firma a máte záujem o kúpu príslušenstva vo väčších množstvách – ochranných obalov, puzdier, fólií, temperovaných skiel, dátových káblov a iného pre Vaše mobilné telefóny, tablety, neváhajte nás kontaktovať s Vašou požiadavkou. Nakoľko spolupracujeme s viacerími dodávateľmi, výrobcami, pokúsime sa Vám zaobstarať /dodať príslušenstvo podľa Vašich predstáv.  

Ekologické produkty – solárne produkty ako solárne nabíjačky, solárne prenosné panely, solárne rádia, lampáše, dynamo nabíjačky, solárne osvetlenie, produkty zamerané na šetrenie vody, tepla, elektrickej energie. Väčšina sortimentu je v externom sklade u nášho dodávateľa a tovar Vám vieme dodať vo väčšine prípadov do 24-hodín.   

U nás najdete to, čo potrebujete, lebo Vy máte potreby, my riešenia.

Autopríslušenstvo na Pricemania.sk - Porovnanie cien | LCD TV, LED TV, notebooky, digitálne zrkadlovky S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners S-World.sk - partners

Poznámka: Všetky ceny sú uvedené s 20% DPH.